
Колишній освітній омбудсмен України Сергій Горбачов обурився відповіддю "Укрпошти" при втрату адресованої йому посилки. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Втратили адресовану мені посилку, але їх відповідь - верх цинізму: "До моменту вручення посилка належить відправнику". На прохання пояснити людською мовою, що це означає, оператор відповідає, що Я САМ (?) маю звернутися до продавця, щоб той вирішив питання. Але з якого дива я маю ще до когось звертатися, якщо посилку втратила Укрпошта на території України?", - розповів Горбачов.
"Укрпошта - вправні фахівці безвідповідальних маніпуляцій", - підсумував екс-омбудсмен.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...