
Колишній освітній омбудсмен України Сергій Горбачов обурився відповіддю "Укрпошти" при втрату адресованої йому посилки. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Втратили адресовану мені посилку, але їх відповідь - верх цинізму: "До моменту вручення посилка належить відправнику". На прохання пояснити людською мовою, що це означає, оператор відповідає, що Я САМ (?) маю звернутися до продавця, щоб той вирішив питання. Але з якого дива я маю ще до когось звертатися, якщо посилку втратила Укрпошта на території України?", - розповів Горбачов.
"Укрпошта - вправні фахівці безвідповідальних маніпуляцій", - підсумував екс-омбудсмен.
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...