Врадіївка-2020: Слідство наполягає, поліцейський у Каховці намагався видати вбивство за самооборону

Співробітнику Національної поліції України висунуто підозру за спробу приховати обставини вбивства жителя Каховки, яке сталося 1 січня. Про це сказано на сайті Офісу Генерального прокурора, зазначають Патріоти України.

Слідство з’ясувало, що з метою приховати умисне вбивство співробітник Нацполіції розробив план знищення доказів, фальсифікацію обставин події та імітування самооборони.

Зокрема, він взяв травматичний пістолет потерпілого, з якого той не зробив жодного пострілу, обмотав ногу вірогідного вбивці брезентом і намагався зробити постріл у ногу, проте не влучив. А оскільки в травматичному пістолеті потерпілого був лише один патрон, план інсценування самооборони провалився.

Участь інших осіб, присутніх під час злочину і огляду місця події, в спробі спотворити справжні обставини злочину, встановлюється.

Нагадаємо, 1 січня житель Каховки приїхав до своєї колишньої дружини, щоб вирішити питання опіки над дитиною. У нього, ймовірно, вистрілив нинішній співмешканець жінки, колишній співробітник правоохоронних органів, товариш котрого і намагався сфальсифікувати справу, коритуючись службовим становищем. Потерпілого госпіталізували, але врятувати так і не змогли.

Під шедевром да Вінчі знайшли прихований начерк

п’ятниця, 2 жовтень 2020, 0:07

Сліди ескізу були виявлені на голові і руках Мони Лізи. Французький дослідник Паскаль Котт виявив прихований ескіз на картині Леонардо да Вінчі “Джоконда”. Про це повідомляє портал Artnet News, передають Патріоти України. Фахівець почав дослідження ще ...

З архіву ПУ. Шахтарі знайшли в глибинах рудника скам'янілу істоту, схожу на дракона (фото)

четвер, 1 жовтень 2020, 23:55

Робітники не були фахівцями, але навіть вони зрозуміли, що знайшли. Шахтарі Шеффілда, що займаються розробкою нафтоносних пісків, йшли через породу, коли пласт видався надто складним для простих валунів в грунті. З руди проступали шипи і складна скам'я...