У Печерському районі столиці через аварію на трубопроводі без теплопостачання залишилися 133 будинки, інформують Патріоти України.
Як повідомляє прес-служба КМДА, аварійна бригада комунального підприємства "Київтеплоенерго" працює над ліквідацією пошкодження трубопроводу, яке сталося сьогодні о 13:50 на вул. Рибальській, 13.
Пошкодження магістрального трубопроводу діаметром 600 мм з витоком теплоносія на поверхню відразу було оперативно локалізовано аварійною бригадою КП «Київтеплоенерго». Наразі розпочато ремонтні роботи. На час їх проведення послуги теплопостачання тимчасово припинені для 133 будинків.
Трубопровід, де сталося пошкодження, був прокладений в 1974 році. Як повідомляє "Київ Оперативний", на місці прорив труби утворився величезний гейзер. Люди в мережі опублікували відео, на якому видно стрімкий фонтан.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...