У Печерському районі столиці через аварію на трубопроводі без теплопостачання залишилися 133 будинки, інформують Патріоти України.
Як повідомляє прес-служба КМДА, аварійна бригада комунального підприємства "Київтеплоенерго" працює над ліквідацією пошкодження трубопроводу, яке сталося сьогодні о 13:50 на вул. Рибальській, 13.
Пошкодження магістрального трубопроводу діаметром 600 мм з витоком теплоносія на поверхню відразу було оперативно локалізовано аварійною бригадою КП «Київтеплоенерго». Наразі розпочато ремонтні роботи. На час їх проведення послуги теплопостачання тимчасово припинені для 133 будинків.
Трубопровід, де сталося пошкодження, був прокладений в 1974 році. Як повідомляє "Київ Оперативний", на місці прорив труби утворився величезний гейзер. Люди в мережі опублікували відео, на якому видно стрімкий фонтан.
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...
Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...