Мальтійські лікарі показали, як виглядає мозок людини, яка тривалий час вживає кокаїн. Про це пише Daily Mail, повідомляють Патріоти України.
У лікарню міста Мсіда був госпіталізований 45-річний чоловік у важкому стані. Він не міг чітко відповідати на питання, не виконував команди і зовсім не йшов назустріч фахівцям.
Лікарі запідозрили інфекцію мозку, але призначені препарати йому не допомагали. Тоді чоловікові зробили МРТ головного мозку і діагностували прогресивну лейкоенцефалопатію, викликану частим вживанням кокаїну. Через кілька днів пацієнт впав у кому.
Протягом усього лікування чоловікові робили знімки мозку, щоб відслідковувати прогрес. Білі плями на фото — це мертві клітини мозку, які пізніше змогли відновитися. Пацієнт прийшов в себе, і з часом його поведінка стала більш адекватною. Однак навіть через рік на корі його головного мозку залишилися шрами.


Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...