Мальтійські лікарі показали, як виглядає мозок людини, яка тривалий час вживає кокаїн. Про це пише Daily Mail, повідомляють Патріоти України.
У лікарню міста Мсіда був госпіталізований 45-річний чоловік у важкому стані. Він не міг чітко відповідати на питання, не виконував команди і зовсім не йшов назустріч фахівцям.
Лікарі запідозрили інфекцію мозку, але призначені препарати йому не допомагали. Тоді чоловікові зробили МРТ головного мозку і діагностували прогресивну лейкоенцефалопатію, викликану частим вживанням кокаїну. Через кілька днів пацієнт впав у кому.
Протягом усього лікування чоловікові робили знімки мозку, щоб відслідковувати прогрес. Білі плями на фото — це мертві клітини мозку, які пізніше змогли відновитися. Пацієнт прийшов в себе, і з часом його поведінка стала більш адекватною. Однак навіть через рік на корі його головного мозку залишилися шрами.


Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...