Вражаючий рекорд до дня міста: Два силача України в метро Києва "здолали" вагони вагою в 238 тонн (відео)

Федерація стронгмену України спільно з КП «Київський метрополітен» провели унікальну подію – встановлення рекорду України з перетягування рухомого складу, потяга метро. Про це повідомили на офіційній сторінці "Київського метрополітену" у "Фейсбук", передають Патріоти України.

Два найвідоміші стронгмени України: Олексій Новіков – найсильніша людина світу, Олександр Лашин – багаторазовий чемпіон України та під керівництвом президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка та її почесного президента Василя Вірастюка - потягнули поїзд метро 5 вагонів, вагою 156 тонн на 20 метрів.

Однак вони не спинилися на досягнутому і за кілька хвилин протягнули на 20 метрів уже 8 вагонів підземки - 238 тонн! Подія відбулася в п’ятницю 28 травня о 12:00 в депо Дарниця Київського метрополітену. Рекорд було приурочено спеціально до Дня міста Києва. Символічним є те, що саме Київський метрополітен, по праву, вважається надбанням та пам’яткою столиці України.

Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...