Вразив всіх і встановив рекорд: Одеський школяр зібрав найбільшу колекцію моделей з конструктора (відео)

В Одесі до українського реєстру рекордів внесли 12-річного Євгена Демента. Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із конструктора, йдеться у ТСН, повідомляють Патріоти України.

Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. Тепер у його колекції 174 об'єкти, сконструйовані зі 127-ми тисяч дрібних деталей.

Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із контруктора. Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу - хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. І тепер у його колекції – 174 об'єкти, сконструйовані зі 127 тисяч дрібних деталей.

"Ніхто не міг зібрати у нас в будинку: тато навіть дідусеві дзвонив. Для мене вже немає найскладніших моделей. Я будь-яку збираю за дві години максимум", - каже хлопець.

Рекорд фіксували в рідній гімназії підлітка, де виставили всі зібрані ним моделі. Нині школяр претендує на те, щоб потрапити й до Книги рекордів Гіннесса.

"Унікальність цього рекорду в тому, що колекцію зібрала одна дитина. Саме це буде вирішальним фактором при складанні заявки на Гіннеса", - пояснив представник національного рекорду України Дмитро Яіцький.

Схудла на 45 кг: Стало відомо, яка дієта допомогла скинути вагу Адель

четвер, 28 травень 2020, 10:50

Знаменитій британській співачці Адель за короткий проміжок часу вдалося схуднути на 45 кілограм. У цьому їй допомогли регулярні занять спортом і сіртуїнова дієта. Про те, що таке сіртуїнова дієта пише видання Cosmopolitan, передають Патріоти України. А...

"Я б тобою машину мити не став. Закрий рот і сиди": В'ятрович і Червоненко зчепилися в прямому ефірі (відео)

четвер, 28 травень 2020, 10:29

Колишній голова Інституту пам'яті Володимир В'ятрович поскандалив в прямому ефірі з екс-міністром транспорту Євгеном Червоненко. Інцидент стався на каналі "Україна 24" у програмі "Час Голованова". Річ у тому, що сторони не зійшлися в оцінці діяльності ...