Вразив всіх і встановив рекорд: Одеський школяр зібрав найбільшу колекцію моделей з конструктора (відео)

В Одесі до українського реєстру рекордів внесли 12-річного Євгена Демента. Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із конструктора, йдеться у ТСН, повідомляють Патріоти України.

Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. Тепер у його колекції 174 об'єкти, сконструйовані зі 127-ми тисяч дрібних деталей.

Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із контруктора. Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу - хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. І тепер у його колекції – 174 об'єкти, сконструйовані зі 127 тисяч дрібних деталей.

"Ніхто не міг зібрати у нас в будинку: тато навіть дідусеві дзвонив. Для мене вже немає найскладніших моделей. Я будь-яку збираю за дві години максимум", - каже хлопець.

Рекорд фіксували в рідній гімназії підлітка, де виставили всі зібрані ним моделі. Нині школяр претендує на те, щоб потрапити й до Книги рекордів Гіннесса.

"Унікальність цього рекорду в тому, що колекцію зібрала одна дитина. Саме це буде вирішальним фактором при складанні заявки на Гіннеса", - пояснив представник національного рекорду України Дмитро Яіцький.

Синдром самобродіння: Тіло вічно п'яного будівельника саме виробляло пиво

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:16

Доктор, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс лікування антибіотиками. Неназваного 46-річного чоловіка під арештом відвезли в лікарню після того, як він сказав поліції Північної Карол...

В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:12

У новий готель не пускають чоловіків... На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Однак, незважаючи на те, що готель...