Вразив всіх і встановив рекорд: Одеський школяр зібрав найбільшу колекцію моделей з конструктора (відео)

В Одесі до українського реєстру рекордів внесли 12-річного Євгена Демента. Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із конструктора, йдеться у ТСН, повідомляють Патріоти України.

Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. Тепер у його колекції 174 об'єкти, сконструйовані зі 127-ми тисяч дрібних деталей.

Він самотужки зібрав найбільшу в Україні колекцію моделей із контруктора. Складати авто, літаки та мініатюри пам'яток архітектури світу - хлопець почав, коли йому були лише чотири роки. І тепер у його колекції – 174 об'єкти, сконструйовані зі 127 тисяч дрібних деталей.

"Ніхто не міг зібрати у нас в будинку: тато навіть дідусеві дзвонив. Для мене вже немає найскладніших моделей. Я будь-яку збираю за дві години максимум", - каже хлопець.

Рекорд фіксували в рідній гімназії підлітка, де виставили всі зібрані ним моделі. Нині школяр претендує на те, щоб потрапити й до Книги рекордів Гіннесса.

"Унікальність цього рекорду в тому, що колекцію зібрала одна дитина. Саме це буде вирішальним фактором при складанні заявки на Гіннеса", - пояснив представник національного рекорду України Дмитро Яіцький.

Хіти тижня. "Думала, що смерть моя прийшла": На Черкащині стався курйозний напад на жінку

понеділок, 19 серпень 2019, 9:00

Домашній улюбленець напав на жінку й побив її рогами й копитами... Жителька села Журавки Шполянського району 59-річна Людмила Орел позбулася домашнього улюбленця – однорічного оленя на ймення Вася. Разом із твариною вона вийшла на дорогу, зупинила вант...

Загримить на зону? Суд прийняв рішення щодо блогера, який жорстоко побив ветерана АТО

понеділок, 19 серпень 2019, 8:58

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення заарештувати до 1 жовтня блогера Артура Сороченка, підозрюваного у жорстокому побитті ветерана антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, повідомляють Патріоти України. Суд встановив заставу для підозрю...