Врятований кіт обіймав собаку: Зворушливі кадри на руїнах після землетрусу в Туреччині

Фотографії кота та собаки, яких витягли з-під завалів після землетрусу в Кахраманмараші, стали популярними в соціальних мережах, зазначають Патріоти України.

На відео, яке опублікували турецькі ЗМІ після руйнівного землетрусу 6 лютого, видно, як кіт і собака намагаються зігрітися, обіймаючи одне одного. Кажуть, що тварин витягли з-під уламків зруйнованої будівлі.

Ця пара тваринок не єдина, яка вирішила зігріти одне одного після жахливого землетрусу. На наступному кадрі кіт обіймає собаку після того, як їх було врятовано з-під завалів.


У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...