Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України.

За допомогою нової безпілотної машини можна доставити постраждалих в безпечне місце. Цьому допомагає робот-сапер TMR-II, який розміщує поранених на платформі. Це можливо завдяки маніпуляторам, якими спорядили машину.

Відзначають, що TMR-II використовували в Лівії для знешкодження мін. Але тепер для нього передбачені інші функції.

Розробники стверджують, що платформу BOĞAÇ можна направити до постраждалого в разі загроз для рятувальників. Оператор робота може дистанційно опустити носилки, а TMR-II розмістить на них пораненого. Така робота двох роботів разом, які різні за концепцією, єдина в подібному роді. Відзначають, що дальність управління TMR-II становить 2 км, працювати він може 2 години.

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...

Головний біль для власників без відповідної інженерії? У Раді планують штрафувати за кондиціонери

понеділок, 25 січень 2021, 19:57

Законодавці не пояснюють, що робити, якщо в багатоповерхівці не передбачено централізований відвід конденсату на фасаді будинку. Українців хочуть штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери, з яких на вулицю стікає конденсат. Відповідний законоп...