Врятувало тільки диво: У Києві чоловік впав у шахту ліфта й пролетів кілька поверхів (фото)

У Києві у Голосіївському районі літній чоловік впав у шахту ліфта і пролетів 4 поверхи. Його визволяли рятувальники. Про це повідомили у ДСНС Києва, передають Патріоти України.

Подія сталася 22 березня близько 17:20. До ДСНС надійшло повідомлення про те, що у дев’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Красилівській у ліфтовій шахті на рівні 4-го поверху перебуває людина.

"Рятувальники дісталися до потерпілого чоловіка, який, як з’ясувалося, впав у шахту ліфта на 9-му поверсі й зачепився у тросах вже на рівні 4-го поверху, де й чекав на порятунок. За допомогою драбини-палиці рятувальники допомогли йому вибратися з пастки, після чого передали бригаді швидкої медичної допомоги", — йдеться в повідомленні.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...