Врятували навички з тактичної медицині: У супермаркеті Дніпра офіцер ЗСУ​ прийшов на допомогу дівчині-касирці (відео 12+)

Небайдужі врятують цей світ і цю країну

Супермаркет

У Дніпрі старший лейтенант ЗСУ Роман Варавка прийшов на допомогу касиру супермаркету Карині Пещук, у якої стався напад епілепсії. Про це в Facebook написав військовий Вадим Музюкін, зазначають Патріоти України.
Так, 19 серпня під час обідньої перерви Роман прийшов до супермаркету Varus. Почувши жіночий крик і прохання викликати швидку допомогу, він підбіг з скупченню людей у 13 каси. На підлозі лежала молода дівчина-касир в конвульсіях, а колега намагалася утримати її на боці. Офіцер зрозумів, що у дівчини стався епілептичний напад. Використовуючи навички з тактичної медицині він надав дівчині першу домедичну допомогу і організував людей навколо для надання допомоги.
Протягом 10 хвилин дівчину привели до тями. Після цього Роман допоміг доставити її в карету швидкої допомоги.
В течение 10 минут девушку привели в чувство. После этого Роман помог доставить помощи.

Хіти тижня. Ніколи не робіть цього! ТОП-15 заборон для водіїв, які має знати кожен

вівторок, 28 січень 2020, 4:00

Як би не було сумно, велика частина ДТП відбувається через нерозсудливу поведінку водіїв. Найчастіше згубну дію мають звички, від яких автомобілістам складно утриматися. Вони відволікають водія від дороги і, як наслідок, можуть стати причиною аварії. В...

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...