Врятував життя багатьох військових: У Кам'янець-Подільському загадково загинув відомий київський фотограф (фото)

Відомий київський фотограф, волонтер, автор багатьох виставок і організатор фестивалів Сергій Остаповський помер на 47 році життя при дивних обставинах. Як повідомляють ЗМІ, його тіло було виявлено в готелі в Кам'янець-Подільському, куди він приїхав як організатор фотофестивалю Ukranian Photo Camp. За деякими даними Остаповський міг вчинити самогубство. 6 жовтня йому б виповнилося 47 років, передають Патріоти України.

Сергій Остаповський був відомим київським фотографом, організатором Волонтерської Оптичної Лабораторії, яка займалася ремонтом техніки для військових.

"Цей чоловік – Едісон нашого часу. Скромний. Мрійник-фотограф, винахідник і організатор, який кинув все в 2014 році і з головою пішов у ремонт військової техніки – електроніка танків, прилади нічного бачення і тепловізори, апаратура зв'язку. Польоту фантазії вистачило б на ціле конструкторське бюро. Його втіленою ідеєю було створення ВОЛ – Волонтерської Оптичної Лабораторії, яка без допомоги держави за ці роки підняла тисячі тепликов, нічників і іншої оптики, врятувала сотні життів наших військових. Він постійно продавав і закладав свою фототехніку та сканери, щоб купити якусь деталь комусь на фронт, два тижні тому провів фотокемп на Хортиці. А серце взяло і не витримало", - розповів про Остаповського його близький друг Святослав Павлюк.

Як повідомили в Кам'янець-Подільському, вранці Остаповський разом з колегою Вірою Узніченко у прес-центрі міської ради презентував фестиваль під егідою громадської організації "Арт-платформа Дія", який повинен був відбутися з 4 по 6 жовтня. Під час брифінгу Сергій Остаповський нічого не говорив, тільки в кінці сказав кілька слів. Після брифінгу він піднявся у свій номер і закрився. За деякими даними – вчинив самогубство.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.