Вріжуть люті морози до - 24°: Українцям дали крижаний прогноз і назвали дати

Погода в Україні продовжує дивувати неймовірними перепадами. Тільки нещодавно українці відчували майже весняне тепло, проте незабаром прогнозується суттєве похолодання. Про ймовірні відчутні перепади температури йдеться в прогнозних показниках, опублікованих на сайті Meteo.ua, передають Патріоти України.

Синоптична ситуація в Україні незабаром зміниться. Помітне зниження температури не виключено в ряді областей країни. Відзначимо, що сильні "мінуси" будуть відчуватися як вночі, так і в денний час. Причому мороз пощипає українців як в східних і північних областях, так і в Києві.

Терміни різкого похолодання

Звернемо увагу на те, що серйозне похолодання в Україні прогнозується в середині лютого. Стовпчики термометрів підуть нижче - 20 градусів. Додамо, що на Харківщині 19 і 20 лютого в нічний час не виключені морози до – 24 градусів.

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...