Вривалася в дім під час інтиму: Невістка провчила настирливу свекруху, чим неабияк розлютила чоловіка

Жінка розповіла, як через свекруху вони з чоловіком не могли мати приватного життя, тож жінка вирішила вжити заходів, але її витівка розлютила її чоловіка, а також його сім'ю. Про це пише Mirror, передають Патріоти України.

Все почалося з того, що 34-річна жінка та її 37-річний чоловік придбали новий будинок після року шлюбу. Але свекруха хотіла бути постійно поруч із молодятами і, за словами невістки, вона нездатна поважати їхні кордони.

"Моя свекруха постійно натискала, щоб отримати запасний ключ. Вона пообіцяла, що використовуватиме його лише в екстрених випадках, але враховуючи той факт, що у неї був запасний ключ від нашої старої квартири і вона двічі заходила до нас під час інтиму, я просто не могла їй довіряти", - нарікає 34-річна жінка.

З метою викрити її, жінка надіслала свекрусі фальшивий ключ, що, звичайно, не спрацювало. Матір чоловіка була сердитою і відчитала невістку під час різдвяної вечері. "Вона соромила мене... Я запитала, як вона дізналася (що ключ фальшивий. - Ред.), і вона сказала, що кілька днів тому, коли чоловіка не було вдома, вона приходила", - розповідає невістка.

Ця ситуація розлютила і власницю житла, й вона нагадала свекрусі про її обіцянку, але чоловік став на захист матері і вимагав, щоб дружина перепросила. Пояснював він це тим, що дружина зіпсувала різдвяну вечерю "дитячою поведінкою".

"Мій чоловік накинувся на мене в машині і сказав, що я брехала, маніпулювала, принижувала, викривала його маму", - пригадує вона.

У Мережі користувачі активно коментують інцидент, деякі закликають подумати над стосунками з чоловіком, інші - підтримали жінку.

  • Я б переосмислила свій шлюб, якби мій чоловік поставив свою матір вище за мене.
  • Ти повинна був просто сказати «ні», а не опуститися до її рівня в цих іграх розуму.
  • Чудова робота. Я не можу зрозуміти, як ваш чоловік розгнівався б на це.

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...