
Росіяни вже 20 років живуть при правлінні Володимира Путіна, рівень життя залишається низьким, однак президента РФ вони в цьому не звинувачують. Про це розповів відомий стендап-комік Олексій Щербаков в інтерв'ю Юрію Дудю, передають Патріоти України.
«У меня теща вообще за Путина. Каждый раз его речь новогодняя, она (теща — ред.) ждет мол, что нового расскажет. Мы с тестем сидим наоборот: „давай, лапшички нам новой навали“. А она кричит, что хватит трогать её президента», — говорить Щербаков.
«Я не знаю, что должно поменяться. Она работает медсестрой в поликлинике, всё видит, но на вопрос „кто виноват?“ говорит — главврач виноват. Всё в говне, всё видно, а почему-то не понимают люди до сих пор», — розповідає комік.
Він додав, що багато хто скаржиться на відсутність грошей і низьку пенсію, але вони не звинувачують в цьому Путіна.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...