Все було набагато страшніше: У справі про знущання "копів" над дівчиною в Кагарлику новий поворот

Поліцейські, які зґвалтували дівчину в Кагарлику, погрожували її сім'ї. Про це повідомляє юрист і політик Олена Сотник на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що є одним з адвокатів потерпілої. Також правозахисниця підкреслила, що всім відомі відомості про подію - вершина айсберга. Все було ще жорсткіше і страшніше.

Сотник написала, що на момент розгляду справи в суді постраждалу зробили більш поступливою через тиск на рідних. "Ми вже маємо одного з кращих психологів в країні, який безкоштовно буде працювати з Нелею і допоможе пережити їй цю травму", - написала юрист. Вона також заявила, що Неля стане історією правосуддя і невідворотності покарання.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...