Все дуже просто: Дружина Влада Ями розповіла, як їй вдалося схуднути на 17 кг після пологів (фото)

Дружина українського хореографа Влада Ями Лілія зізналася, що за час вагітності набрала 17 кг й ще в пологовому будинку почала замислюватися про те, як від них позбутися, передають Патріоти України.

Так, за словами жінки, майже відразу після народження сина Леона у 2016 році, вона почала відвідувати тренування в залі та регулярно виходила на вечірні пробіжки. Заняття спортом вона поєднувала з правильним харчуванням. Саме це допомогло їй повернути бажану вагу. Про це дружина Ями повідомила на особистій сторінці в Instagram.

"За час вагітності я набрала 17 кг. І, звичайно ж, питання того, як повернути колишню вагу почало мене хвилювати ще в пологовому будинку. Під час вагітності я регулярно ходила в басейн, це допомагало боротися з набряками. І все ж зайві кілограми з'явилися. Але практично відразу після пологів я відновила тренування в залі та вечірні пробіжки. В поєднанні з правильним харчуванням це допомогло відновити колишню вагу", – заявила Лілія.


Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...