"Все кричали "Ура!" и убивали друг дружку": Російський комік розбурхав мережу провокаційним зверненням

Російський шоумен, комік і автор пісень Семен Слєпаков розбурхав мережу провокаційним віршем, який написав з нагоди дня народження Володимира Леніна (22 квітня), повідомляють Патріоти України.

Так, у рядках свого вірша Слєпаков відверто розповів про те, що "сто років тому всі сподівалися на світле майбутнє, кричали "Ура!" і при цьому вбивали одне одного". Також Семен зазначив, що наразі в сучасній Росії нічого, по суті, не змінилося. Вірш опубліковано на особистій сторінці Слєпакова в Instagram.

Далі наводимо повний текст вірша мовою оригіналу:

Зазначимо, фоловери Слєпакова по-різному відреагували на його творіння. Багато відомих особистостей, зокрема телеведучі Ксенія Собчак і Анфіса Чехова відзначили, що вірш змусив їх замислитися. Собчак же назвала його "геніальним".

Інші ж користувачі назвали вірш дурним. Деякі з них агресивно накинулися на Слєпакова, зазначивши у коментарях, що комік — обмежений і за подібні висловлювання йому має бути соромно.

"Ти перегнув палицю, краще б про чинних політиків віршики злісні складав. Упав у моїх очах", — розлючено написали коментатори.

Авіакатастрофа під Харковом: Востаннє літак ремонтували більше 20 років тому

субота, 26 вересень 2020, 13:42

Всього літак здійснив 2160 посадок. За його словами, всього літак здійснив 2160 посадок. Нагадаємо, Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування авіакатастрофи військового літака ЗСУ, який розбився 25 вересня під Чугуєвом. За фактом авіа...

З архіву ПУ. "Група Руснака, призначеного сьогодні, в 2014-му знешкодила найнебезпечнішу ДРГ під Слов'янськом", - Бутусов про нового начальника контррозвідки СБУ

субота, 26 вересень 2020, 13:00

5 липня невелика група оперативників контррозвідки під командуванням Олександра Руснака в неконтрольованому українськими військами селі Богородичне захопила диверсійну групу "Кочегар". Група Олександра Руснака, призначеного сьогодні начальником Департа...