
Будівлю Головпоштамту у Києві “Укрпошта” хоче виставити на продаж, однак для цього необхідно отримати дозвіл уряду. Про це повідомив глава компанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту компанії в Києві, передають Патріоти України.
“Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій “Укрпошті”, в тому числі головному офісу в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва таку чудову будівлю можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад”, – сказав Смілянський.
За його словами, “якщо на те буде воля держави”, компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну в іншому районі міста.
При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, але і до інших сортувальних центрів та офісів “Укрпошти” в обласних центрах.
“Історично пошта працювала через залізницю. Так що всі вони (сортувальні центри в регіонах – ред.) – біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І зовсім не потрібно, щоб туди з’їжджалися всі вантажівки “Укрпошти”, псували цим міський трафік”, – вважає гендиректор “Укрпошти”.
За його словами, всі регіональні сортувальні центри вже застаріли, більшість з них, до того ж – багатоповерхові, що істотно ускладнює роботу компанії. Для отримання можливості продати невикористовуване або збиткове майно, за словами Смілянського, “Укрпошті” необхідно отримати дозвіл уряду, оскільки зараз компанія не має на це прав.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...