Все на продаж: Все ще чинний голова "Укрпошти" захотів отримати гроші за культову споруду в центрі Києва

За словами Ігоря Смілянського, “якщо на те буде воля держави”, компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну в іншому районі міста.
В "Укрпошті" хочуть продати Головпоштамт в Києві. Фото: Апостроф.

Будівлю Головпоштамту у Києві “Укрпошта” хоче виставити на продаж, однак для цього необхідно отримати дозвіл уряду. Про це повідомив глава компанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту компанії в Києві, передають Патріоти України.

“Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій “Укрпошті”, в тому числі головному офісу в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва таку чудову будівлю можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад”, – сказав Смілянський.

За його словами, “якщо на те буде воля держави”, компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну в іншому районі міста.

При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, але і до інших сортувальних центрів та офісів “Укрпошти” в обласних центрах.

“Історично пошта працювала через залізницю. Так що всі вони (сортувальні центри в регіонах – ред.) – біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І зовсім не потрібно, щоб туди з’їжджалися всі вантажівки “Укрпошти”, псували цим міський трафік”, – вважає гендиректор “Укрпошти”.

За його словами, всі регіональні сортувальні центри вже застаріли, більшість з них, до того ж – багатоповерхові, що істотно ускладнює роботу компанії. Для отримання можливості продати невикористовуване або збиткове майно, за словами Смілянського, “Укрпошті” необхідно отримати дозвіл уряду, оскільки зараз компанія не має на це прав.

Багато вередував: У Росії неадекватна няня жорстоко вбила дитину (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:54

Наголошується, що агресивна жінка змусила дитину з'їсти кашу, в яку було додано 50 грамів солі. Перелякана дитина заплакала та почала відвертатися, але зловмисниця силою заштовхувала йому в рот їжу. Зрештою доза солі виявилася смертельною, малюк втрати...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...