Все на продаж: Все ще чинний голова "Укрпошти" захотів отримати гроші за культову споруду в центрі Києва

За словами Ігоря Смілянського, “якщо на те буде воля держави”, компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну в іншому районі міста.
В "Укрпошті" хочуть продати Головпоштамт в Києві. Фото: Апостроф.

Будівлю Головпоштамту у Києві “Укрпошта” хоче виставити на продаж, однак для цього необхідно отримати дозвіл уряду. Про це повідомив глава компанії Ігор Смілянський на презентації річного звіту компанії в Києві, передають Патріоти України.

“Головпоштамт нам не потрібен. Навіщо сидіти всій “Укрпошті”, в тому числі головному офісу в центрі Києва? Вважаю, що в центрі Києва таку чудову будівлю можна набагато краще пристосувати під потреби киян і самого міста. Можна готель побудувати, наприклад”, – сказав Смілянський.

За його словами, “якщо на те буде воля держави”, компанія із задоволенням продасть історичну будівлю в центрі столиці і переїде в більш компактну в іншому районі міста.

При цьому він зазначив, що подібна стратегія відноситься не тільки до київського, але і до інших сортувальних центрів та офісів “Укрпошти” в обласних центрах.

“Історично пошта працювала через залізницю. Так що всі вони (сортувальні центри в регіонах – ред.) – біля залізничних станцій. Там можна відкрити чудові офіси, готелі. І зовсім не потрібно, щоб туди з’їжджалися всі вантажівки “Укрпошти”, псували цим міський трафік”, – вважає гендиректор “Укрпошти”.

За його словами, всі регіональні сортувальні центри вже застаріли, більшість з них, до того ж – багатоповерхові, що істотно ускладнює роботу компанії. Для отримання можливості продати невикористовуване або збиткове майно, за словами Смілянського, “Укрпошті” необхідно отримати дозвіл уряду, оскільки зараз компанія не має на це прав.

Не їжа, а мистецтво: Мендель показала, чим годували Зеленського в Латвії (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 0:00

Страви молекулярної кухні готують не для того, щоб просто нагодувати людину. Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що під час візиту до Латвії їх пригощали стравами молекулярної кухні. Відповідний пост з'явив...

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...