Все навколо огорнув дим: У Харкові прогримів потужний вибух (відео)

Приміщення елеватора не використовується за своїм призначенням з 1995 року. Будівля знаходиться в аварійному стані і поступово руйнується.

В неділю, 18 жовтня, Харків струсонув потужний вибух - там підірвали старий елеватор, розташований в районі Південного вокзалу. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі "ВЕХА Харьков", передають Патріоти України.

Про заплановані заходи з демонтажу частини приміщення елеватора по вулиці Євгена Котляра повідомляли заздалегідь. За словами помічника начальника ГУ ДСНС в Харківській області Ігоря Лупандіна, вибухотехнічні роботи планується провести таким чином, щоб розібрати деякі внутрішні конструкції приміщення, а від усього елеватора позбавлятися не планують.

На місці проведення вибухових робіт з 14:00 до 15:00 перекрито рух транспорту. Маршрутки і трамваї ідуть в об'їзд. Приміщення елеватора не використовується за своїм призначенням з 1995 року. Будівля знаходиться в аварійному стані і поступово руйнується. Елеватор є привабливим місцем для руферів, розваги яких не завжди закінчуються добре. Так, у 2016 році один з екстремалів впав з 60-метрової висоти і розбився на смерть.


У Києві водій закрив держномер мотоцикла жіночою білизною та поплатився за це (фото)

субота, 17 квітень 2021, 0:32

Якщо чоловік хотів пожартувати, то можна сказати, що жарт обійшовся йому зовсім недешево. У Києві мотоцикліст закрив державний номер свого транспортного засобу предметом жіночої білизни й був оштрафований на 850 гривень. Про це на своїй сторінці у Fac...

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...