
Пасажирка потяга "Київ-Ужгород" народила немовля у вагоні під час переїзду від Хмельницького до Тернополя. Про це повідомляє місцевий канал "Тернопіль 1", зазначають Патріоти України.
Так, подія трапилась вночі, 24 липня, з суботи на неділю близько першої ночі. Зокрема під'їжджаючи до залізничної станції "Тернопіль" провідник вагону викликав медиків швидкої допомоги й попередив, що жінка народжує дитину.
Як відомо, вагіна жінка їхала з Києва до Ужгорода, але вночі їй раптово стало зле. Як розповів провідник вагону, жінка скаржилася на нудоту та біль в животі. Провідник сповістив про хвору вагітну на тернопільську залізничну станцію. А ті вже викликали швидку медичну допомогу, яка прийняла вночі у потязі пологи.
Окрім того, зайшовши до вагона медики побачили, що жінка вже народжувала. Там вони їй надали першу медичну допомогу й новонародженому хлопчику. Тільки потім відвезли в Тернопільський обласний перинатальний центр "Матері та дитини", який розташований за 300 метрів від вокзалу. За словами медиків, зараз мати й дитина почуваються добре.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...