Все починалось, як застуда: У Львові рятують дівчинку, у якої вражені 80% легенів через коронавірус

Медики Львова рятують 5-річну дівчинку, в якої діагностували коронавірус. Стан дитини – вкрай важкий. Хвороба вразила у неї 80% легенів. Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "Охматдит", зазначають Патріоти України.

В якому стані дівчинка

Так, дівчинка із Львівської області. Коли дівчинка захворіла, у неї був кашель та нежить і це було схоже на звичайну застуду. Однак, через три дні стан дівчинки різко погіршився і її госпіталізували в лікарню "Охматдит".

У дівчинки діагностували двобічну полісегментарна пневмонію, викликану SARS-CoV-2, сепсис, дихальна, серцево-судинна і поліорганна недостатність, РДС III ступеня. Легені дитини уражені на 80%. Зараз дихати їй допомагає апарат ШВЛ.

"Якщо індекс оксигенації буде знижуватися, негативна динаміка буде зберігатися, під'єднаємо дитину до ЕКМО", - каже завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії львівського "Охматдиту" Віра Приймакова.

Окрім того, лікарі закликали батьків при перших симптомах коронавірусної інфекції звертатись до сімейного лікаря. Також додали, що у ковід-відділенні львівського "Охматдиту" перебуває 13 дітей.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...