"Все предопределено?": Колишня дружина Віктора Павлика побачила містику в смерті сина

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лора Созаєва, яка втратила єдиного сина, вказала на містичні знаки в його смерті, передають Патріоти України.
Жінка опублікувала на своїй сторінці в Facebook пост, в якому проаналізувала дати народження, діагностування хвороби і смерті Павла, якого вбив рак, а також зазначила дивовижний збіг цифр у її батьків. Дійсно, Павло народився 7 травня, а 7 серпня його не стало. У хоспіс його привезли 8 числа, вивезли також 8. Хлопцеві йшов 22 рік, і його місце на кладовищі виявилося під таким же номером.
«Мій син захворів в серпні і помер в серпні. Народився 7 числа і помер 7. У хоспіс привезли його 8 числа і вивезли 8. Йому йшов 22 рік, і місце на кладовищі 22. Моя мама народилася 12 числа, а померла 15. А тато народився 15, а помер 12», - пише Лариса.


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...