Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

Продавчиня на претензію заявила, що народилася в СРСР

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою.

У відповідь йому продавчиня заявила, що в країні нарівні з казахською офіційно вживається російська мова, а вона росіянка і народилася в СРСР.

Чоловік поскаржився, що росіяни, живучи в Казахстані, утискають казахську мову, і пообіцяв написати щодо цього заяву до правоохоронців.

Розлучення не допоможе: Чи можуть отримати відстрочку чоловіки, які самі виховують дітей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:05

Під час воєнного стану в Україні чоловіки мають право на відстрочку від мобілізації за певними сімейними обставинами. Зокрема, це стосується батьків, які самостійно виховують дитину або дітей до 18 років. Про це нагадала в коментарі "РБК-Україна" адвок...

Мобілізація в Україні: Юрист пояснив, хто може вручати повістки чоловікам

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:38

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні введено воєнний стан. У зв'язку з цим військовозобов'язаним чоловікам віком від 18 до 60 років можуть вручати повістки для мобілізації. Про це повідомляє керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Чудо...