Все сталося миттєво: У Києві на зупинці мало не вбило дитину на очах батьків (фото)

На одній із зупинок громадського транспорту на Московській площі в Києві впала опора. Тільки дивом вона не привалила маленького хлопчика, який стояв там з батьками. Про це повідомляє Telegram-канал "Х***вий Київ", передають Патріоти України.

"Малий навіть не встиг злякатися. Батьки теж, судячи з усього. Одна з опор ні з того ні з сього взяла і відвалилася. Велике спасибі пі***асам, які її монтували", - йдеться в повідомленні.

Погода шаленіє, вражені не тільки кенгуру: Австралію раптово засипало снігом (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:15

В Австралії через прихід атмосферного фронту з боку Антарктиди рекордно впала температура і повернулася зима. Екстремальна зміна погоди проявилася також у випаданні снігу на південному сході країни, передають Патріоти України. Грози з градом і сильними...

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...