
Російські окупанти на війні в Україні масово мародерять та грабують. Зокрема, вони викрадають авто із розбитих автосалонів й хизуються цим перед своїми "товаришами". Відповідну розмову перехопила та опублікувала Служба безпеки України. Там зазначили, що окупанти хапають і нищать все, що бачать на своєму шляху, передають Патріоти України.
"А че там, кого-нибудь хлопнуть, золото там, деньги, че-нибудь украсть там можно?" – запитав співрозмовник загарбника.
Той відповів, що "ювелірки" вже обібрали, а справжнім "трофеєм" став автосалон. "Мы шли, всё, нах*й, захватывали, крушили, еб*ть, автосалоны все пустые, нах*й, все тачки попизд*ли, целые, прикинь. "Лексусы" пизд*ли на украинских номерах", - розповів окупант.
Він щиро радіє награбованому, але товариш йому нагадав, що той привезе крадене додому, лише якщо виживе. А як відомо, українські захисники дають відсіч ворогу, тому шанси у окупанта повернутися невеликі.
У зв’язку з цим він розповів, що думає про самостріл і боїться смерті – йому вона навіть сниться. "Убиваю самого себя и от этого дичаю…" - каже він. У СБУ наголосили, що окупанти вже давно здичавіли, раз вчиняють такі безчинства.
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...