
Найближчим часом російсько-окупаційні війська на Донбасі можуть піти на загострення. Противник може застосовувати важку артилерію. Такий прогноз в ефірі ObozTV озвучив колишній військовий розвідник, співробітник фонду "Повернись живим" Андрій Римарук, передають Патріоти України.
"Я дивлюся на ситуацію на сході виключно з військової точки зору. Я можу спрогнозувати, що зараз збільшиться кількість роботи у військових лікарів, будуть регулярні поранення, будуть гинути наші військовослужбовці. Я не виключаю, що ворог почне застосовувати важку артилерію, тим більше самохідну", – сказав він.
Волонтер назвав дві можливі причини загострення. Перша – погодні умови. "Зараз земля суха, вони можуть більш вільно і розкуто себе почувати".
Друга – традиційне загострення перед черговою зустріччю в мінському або нормандському форматі. "Давайте на забувати, що перед кожним засіданням Тристоронньої групи в Мінську або нормандського формату ми бачимо досить велике загострення на сході", – нагадав Римарук. "Все у нас тільки попереду", – сказав він.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...