"Все, за що я його полюбила, - удаване": Екс-дружина Володимира Путіна зробила сенсаційне зізнання

За словами Людмили Путіної, нескінченні катування зламали її волю. Жінка погодилася на всі умови чоловіка, аби отримати свободу.

Людмила Путіна боялася свого чоловіка. Фото: Postimees.

Екс-дружина Володимира Путіна Людмила зробила сенсаційне зізнання про шлюб з російським президентом. Вона через 6 років після розлучення дала інтерв'ю закордонним журналістам. І розкрила правду про те, як президент Росії жорстоко з нею обійшовся, передають Патріоти України.

"Заміж я виходила за бравого офіцера-розвідника, але чим ближчими ми ставали, тим яскравіше я розуміла, що майже все, за що я його полюбила – удаване. Він був жорстокою людиною, можна навіть назвати його "тираном". Він ніколи не зважав на мою думку, просто не помічав мого існування", – заявила Людмила Путіна.

Вона зауважила, що була потрібна політику лише для довідки про склад сім'ї та виховання дітей. "Мені важко про це говорити, але він бив мене, принижував, знущався наді мною. Життя з Володимиром було тортурами", – зізналася Людмила.

Додала, що неодноразово намагалася розлучитися. Але Володимир Путін був категорично проти і навіть відправив дружину в психіатричну клініку, щоб уникнути публічного скандалу. "Я пройшла через усі кола пекла … Наркотики, психотропні речовини, знущання. На довгий час мене замикали в ізоляторі і я довго не бачила сонячного світла, не бачила людей", – згадала Людмила Путіна. За її словами, катування зламали її волю. Жінка погодилася на всі умови чоловіка, аби отримати свободу.

Джерело: Gazeta.ua

Йшов із Ростовської області: На російському танкері в Азовському морі стався вибух

субота, 24 жовтень 2020, 20:46

На танкері під російським прапором в акваторії Азовського моря стався вибух. Про це 24 жовтня повідомив ТАСС із посиланням на джерело в екстрених службах РФ, повідомляють Патріоти України. Уточнюється, що танкер був порожнім, але стався вибух, імовірно...

Із допомогою купюри у 500 гривень: У Львові шахраї з Києва обдурювали термінали для поповнення рахунків (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 20:39

Патрульні затримали зловмисників на гарячому. Вчора, близько 20-ї години, патрульні отримали виклик на вулицю Круп'ярську, де, зі слів заявника, невідомі чоловіки проводять технічні маніпуляції з терміналами для поповнення рахунків, повідомляють Патріо...