"Все, за що я його полюбила, - удаване": Екс-дружина Володимира Путіна зробила сенсаційне зізнання

За словами Людмили Путіної, нескінченні катування зламали її волю. Жінка погодилася на всі умови чоловіка, аби отримати свободу.

Людмила Путіна боялася свого чоловіка. Фото: Postimees.

Екс-дружина Володимира Путіна Людмила зробила сенсаційне зізнання про шлюб з російським президентом. Вона через 6 років після розлучення дала інтерв'ю закордонним журналістам. І розкрила правду про те, як президент Росії жорстоко з нею обійшовся, передають Патріоти України.

"Заміж я виходила за бравого офіцера-розвідника, але чим ближчими ми ставали, тим яскравіше я розуміла, що майже все, за що я його полюбила – удаване. Він був жорстокою людиною, можна навіть назвати його "тираном". Він ніколи не зважав на мою думку, просто не помічав мого існування", – заявила Людмила Путіна.

Вона зауважила, що була потрібна політику лише для довідки про склад сім'ї та виховання дітей. "Мені важко про це говорити, але він бив мене, принижував, знущався наді мною. Життя з Володимиром було тортурами", – зізналася Людмила.

Додала, що неодноразово намагалася розлучитися. Але Володимир Путін був категорично проти і навіть відправив дружину в психіатричну клініку, щоб уникнути публічного скандалу. "Я пройшла через усі кола пекла … Наркотики, психотропні речовини, знущання. На довгий час мене замикали в ізоляторі і я довго не бачила сонячного світла, не бачила людей", – згадала Людмила Путіна. За її словами, катування зламали її волю. Жінка погодилася на всі умови чоловіка, аби отримати свободу.

Джерело: Gazeta.ua

"Скоро будем тебя кончать": Сергій Стерненко розповів про замахи на себе у подробицях (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 20:34

Йому – лише 24, а він уже встиг взяти активну участь у Революції Гідності, очолити одеський обласний осередок Правого сектора, започаткувати "Народну люстрацію" і стати кісткою в горлі мера Одеси Геннадія Труханова. У великому інтерв’ю громадський акти...

"Эти страшные хахлы", або Всеукраїнська солідарність: Зірковий російський футболіст розповів, як в Донецьку і Києві його московський "Спартак" закидали цеглою

середа, 23 жовтень 2019, 20:21

Московські клуби в цілому не любили на "одній шостій частині суходолу". Однак найбільш емоційний спротив у часи СРСР вони зустрічали саме в Україні. Колишній нападник "Спартака" Валерій Шмаров розповів про протистояння "червоно-білих" з українськими кл...