
Гендиректор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що планує продати свій "останній будинок" для фінансування колонії людей на Марсі, передають Патріоти України.
Засновник SpaceX і технологічний мільярдер пообіцяв продати все своє майно й "не мати дому" перед запуском колонії на Марсі 2050 року. Про це пише Daily Star. У нього залишився будинок у районі затоки Сан-Франциско. Він його вже здає в оренду для проведення різних заходів.
"Вирішив продати свій останній будинок", - написав Маск у неділю в Twitter. "Щоб побудувати місто на Марсі, буде потрібно багато ресурсів. Хочу мати змогу зробити якомога більший внесок у розвиток колонії. Це означає, що потрібен великий капітал", - сказав Маск.
Він також раніше, у середу, написав у Twitter: "Так, продав свої будинки, за винятком одного в районі затоки Сан-Франциско, який здаю в оренду для проведення заходів. Робота над стійкою енергетикою для Землі в Tesla й захист майбутнього завдяки створенню багатопланетного життя за допомогою SpaceX – ось моя мета".
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...