
Гендиректор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що планує продати свій "останній будинок" для фінансування колонії людей на Марсі, передають Патріоти України.
Засновник SpaceX і технологічний мільярдер пообіцяв продати все своє майно й "не мати дому" перед запуском колонії на Марсі 2050 року. Про це пише Daily Star. У нього залишився будинок у районі затоки Сан-Франциско. Він його вже здає в оренду для проведення різних заходів.
"Вирішив продати свій останній будинок", - написав Маск у неділю в Twitter. "Щоб побудувати місто на Марсі, буде потрібно багато ресурсів. Хочу мати змогу зробити якомога більший внесок у розвиток колонії. Це означає, що потрібен великий капітал", - сказав Маск.
Він також раніше, у середу, написав у Twitter: "Так, продав свої будинки, за винятком одного в районі затоки Сан-Франциско, який здаю в оренду для проведення заходів. Робота над стійкою енергетикою для Землі в Tesla й захист майбутнього завдяки створенню багатопланетного життя за допомогою SpaceX – ось моя мета".
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...