Все заради ідеї? Ілон Маск продав майже всі будинки, щоб вкласти в колонію на Марсі

Гендиректор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що планує продати свій "останній будинок" для фінансування колонії людей на Марсі, передають Патріоти України.

Засновник SpaceX і технологічний мільярдер пообіцяв продати все своє майно й "не мати дому" перед запуском колонії на Марсі 2050 року. Про це пише Daily Star. У нього залишився будинок у районі затоки Сан-Франциско. Він його вже здає в оренду для проведення різних заходів.

"Вирішив продати свій останній будинок", - написав Маск у неділю в Twitter. "Щоб побудувати місто на Марсі, буде потрібно багато ресурсів. Хочу мати змогу зробити якомога більший внесок у розвиток колонії. Це означає, що потрібен великий капітал", - сказав Маск.

Він також раніше, у середу, написав у Twitter: "Так, продав свої будинки, за винятком одного в районі затоки Сан-Франциско, який здаю в оренду для проведення заходів. Робота над стійкою енергетикою для Землі в Tesla й захист майбутнього завдяки створенню багатопланетного життя за допомогою SpaceX – ось моя мета".

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...