Все заради перемоги: 83-річна жителька Одеси віддала військовим пральну машинку і гроші з пенсії

83-річна пенсіонерка з Одеси навіть попри поважний вік з усіх сил намагається допомагати українській армії. Коли вона почула, що волонтери шукають військовим на фронт пральну машинку, то одразу запропонувала віддати свою, передають Патріоти України.

Про це розповіла у своєму Facebook голова селищної ради Доброслава під Одесою Людмила Прокопечко, яка й шукала разом із волонтерами допомогу бійцям на передову.

Але на пральній машинці допомога Катерини Павлівни не закінчилися. Разом з технікою вона передала українській армії низку речей, які були в неї вдома і можуть стати в нагоді військовим – закрутки, бочку для води, різні інструменти, мило.

Також пенсіонерка попросила відвезти бійцям на передову роздруковані молитви, щоб вони їх захищали, і віддала 200 гривень зі своєї пенсії, щоб "щось купили хлопчикам".

Як розповідає Прокопенко, відмовити жінці було просто неможливо. Але волонтери обов’язково ще повернуться до неї – щоб ще раз подякувати.

У пенсіонерки загинув син пожежник

Катерину Павлівну нещодавно спіткало горе – сім місяців тому у неї загинув син, який був пожежником. Він пішов із життя, виконуючи свої службові обов’язки.

"Це страшне горе дуже підірвало здоров'я жінки, але не зламало її, бо тепер вона живе, щоб допомагати тим, хто, як і її син, виконує свій святий обов'язок – захищає Україну", – наголосила Людмила Прокопечко.


Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на "останній потяг" до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео, передають Патріоти України. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі....