Все життя були разом! В Україні подружжя письменників померло від COVID-19 з різницею в один день (фото)

В Україні з різницею в один день померло подружжя письменників Тимур та Олена Литовченки. Вони важко хворіли на коронавірус, передають Патріоти України.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла їхня донька Людмила Литовченко. Вона уточнила, що в четвер, 28 жовтня, померла її мама, а наступного дня помер батько.

"Мамо і тато, ви назавжди залишитеся зі мною. Моїх крил більше немає. Я не знаю, що робити без вас. Неможлива втрата. Я люблю вас, не вберегла, вибачте... За сварки, за те, що не приділила достатньо уваги", – написала дочка померлої пари.

Зазначимо, що письменниця Олена Литовченко народилася 1 травня 1963 року у Ташкенті. Жінка є автором кількох авантюрно-історичних романів та детективів.

Тимур Литовченко народився 1963 року в Києві. Чоловік писав фантастику у різних жанрах, починаючи від науково-популярної і аж до містики та жахів, авантюрно-історичні романи, детективи. У 2011 році подружжя спільно писатиме історичну прозу. Їхні романи виходили у харківському видавництві "Фоліо".


Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...