Український продюсер Ігор Кондратюк розповів, що проект "Караоке на Майдані" дав йому можливість почати добре заробляти. Саме завдяки цьому проекту він побудував будинок і купив машину, передають Патріоти України.
"На першому місці за прибутковістю знаходиться "Караоке на Майдані". За 20 років воно дало мені можливість добре заробити, побудувати будинок, купити машину. Всі інші проекти і поруч не стояли", - сказав шоумен в програмі "Давай не будемо".
Він зазначив, що жодного разу не сидів у суддівському кріслі безкоштовно. Кондратюк пригадав вокальне шоу "Х-фактор". За його словами, спочатку він назвав одну суму за свою роботу, але канал з ним "торгувався". Тому вони зійшлися на прийнятному для обох сторін гонорарі.
Всі ці проекти дали йому можливість добре заробляти. "З 2000-го року я ні в одній передачі не був безкоштовно. Ми не говоримо про маленькі передачі по типу "Хто зверху?" з Лесею Нікітюк і Сергієм Притулою. Там, ясна річ, я брав участь без грошей. Але там, де я був членом журі, ведучим, продюсером, то це, звичайно ж, оплачувана робота. Я достатньо на цьому заробив", – додав Кондратюк.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...