"Всі вони однакові пісні співають": Відома українська співачка пройшлася по зірках-гастролерах (відео)

Популярна українська співачка і продюсер Наталія Могилевська пройшлася по зірках-гастролерах, повідомляють Патріоти України.

Так, 43-річна зірка заявила, що оскільки зараз ми знаходимося в стані війни — артист повинен бути відповідальний за те, що робить і які ідеї поширює. Таку думку Могилевська висловила в інтерв'ю проекту "Накипіло".

"Всі вони однакові пісні співають, насправді: про любов, про щастя і т.д. Але на сьогодні ми знаходимося в стані війни, тому артист повинен бути відповідальний за те, що він робить, і які ідеї поширює. А свою особисту позицію (оскільки це конфлікт інтересів) він повинен залишити вдома, і мислити позицією країни", — сказала Могилевська.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...