"Всі вони однакові пісні співають": Відома українська співачка пройшлася по зірках-гастролерах (відео)

Популярна українська співачка і продюсер Наталія Могилевська пройшлася по зірках-гастролерах, повідомляють Патріоти України.

Так, 43-річна зірка заявила, що оскільки зараз ми знаходимося в стані війни — артист повинен бути відповідальний за те, що робить і які ідеї поширює. Таку думку Могилевська висловила в інтерв'ю проекту "Накипіло".

"Всі вони однакові пісні співають, насправді: про любов, про щастя і т.д. Але на сьогодні ми знаходимося в стані війни, тому артист повинен бути відповідальний за те, що він робить, і які ідеї поширює. А свою особисту позицію (оскільки це конфлікт інтересів) він повинен залишити вдома, і мислити позицією країни", — сказала Могилевська.

Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

вівторок, 26 травень 2020, 2:00

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і за...

Хіти тижня. "Всі ми - камікадзе": Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 1:00

Смерть реаніматолога одеської міської лікарні Максима Белінова вразила українців. Чиновники малюють "красиву картинку" з забезпеченням медичних закладів, а лікарі кажуть, що без захисту вони практично приречені, передають Патріоти України. За день до ...