
Російський солдат-окупант з Бурятії напився від страху перед ЗСУ, напився спиртних напоїв і помилково потрапив на українські позиції, де і був узятий в полон. Відеофрагмент допиту полоненого з'явився в мережі, передають Патріоти України.
"О 4 ранку пішов я спати в десант. Сидячи, сів десант-заснув. Прокинувся вранці вже від вибухів. Танки наші, БМП вибухають, від мін", - каже бурят. Він також розповів, що його угруповання щодня несло великі втрати, що не могло не відобразитися на морально-психологічному стані окупантів. Страх вони почали заливати алкоголем.
"Кожен день у нас пішли "200-е", "300-е". Ми почали думати: навіщо це все?.. Всім вже страшно стало. Ну, маленько випили з танкістами", - каже бурят. У підсумку, впившись до напівнепритомного стану, окупанти "згорнули трошки лівіше" - і замість власних позицій попали прямо в руки українським
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...