"Всю Левобережную!": Російський пропаг**дон розмріявся про захоплення України (відео)

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов зганьбився неадекватною ідеєю про купівлю Росією всієї території Лівобережної України, передають Патріоти України.

Таким невдалим жартом він вирішив відреагувати на новину про бажання президента США Дональда Трампа придбати данську Гренландію. Уїдливий спіч рупор путінського режиму озвучив на передачі "Вечір з Володимиром Соловйовим" телеканалу "Росія 1".

"Слухай, Зеленський, ми щось подумали: ти знаєш, давай ми в тебе всю Лівобережну купимо? Ну, як Трамп з Гренландією! Давай купимо! І Закарпаття! А якщо він скаже ні, тоді скажемо: "Закарпаття добре, не треба", – нахабно висловився Соловйов про території чужої держави.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...