"Встановили без узгодження": У Дніпрі комунальники зняли прапори з могил загиблих бійців АТО (фото)

Зняття прапорів викликало обурення сімей загиблих та ініціаторів проєкту.

У Дніпрі комунальники зняли прапори з могил. Фото: Фейсбук.

На Краснопільському кладовищі в Дніпрі комунальники зняли синьо-жовті прапори, які активісти встановили біля могил загиблих бійців. Інформацію про це підтвердила директорка департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова, повідомляють Патріоти України.

За її словами, група людей без узгодження з мерією і адміністрацією кладовища встановили десятки металевих флагштоків із прапорами. Крім того, на адресу міської ради почали надходити скарги. "У нас є робоча група, ми розробили стратегію впорядкування кладовища. Домовилися протягом півроку встановити однотипні пам'ятники на могилах бійців, імена яких були встановлені. Наступний момент — замінити хрести на могилах невстановлених бійців. Ми домовилися: розмістити єдиний великий флагшток біля пам'ятної стели з державним прапором України, щоб на свята його піднімати, а під час траурних заходів — приспускати. За цими всіма могилами стежить КП "Ритуальні послуги", адміністрація Краснопільського кладовища, яка відповідає за порядок. І приходити і щось там самовільно робити біля чужих могил не можна. Принаймні треба було запитати", — сказала Юлія Дмитрова.

Як повідомила Дмитрова, прапори і флагштоки акуратно зняли і передали адміністрації кладовища. Представниця ініціативної групи, яка встановлювала прапори, волонтерка батальйону "Донбас" Аліна Смирнова розповіла, що в серпні своїм коштом вони встановили на кладовищі вісім прапорів батальйону і 21 прапор України. За її словами, зняття прапорів викликало обурення сімей загиблих та ініціаторів проєкту. "Ми наполягатимемо на тому, щоб принаймні прапори батальйону "Донбас" були повернуті на місце, на кожну могилу. На цьому кладовищі загалом поховано 11 бійців "Донбасу", родичі на цьому наполягають. Думаю, всі розуміють, що означає прапор батальйону для бійців. Якщо вони не повернуть прапори на місце, ми їх встановимо самі. А ще — документи про це ляжуть на стіл президенту", — пообіцяла Смирнова.

Каблучка з людської кістки: У США чоловік зробив моторошний подарунок дружині (фото)

понеділок, 16 вересень 2019, 5:47

Мешканка американського штату Північна Кароліна Бріттані Рассел (Brittany Russell) отримала в подарунок від чоловіка каблучку з людської кістки. За словами Рассел, каблучка вирізана вручну з кістки людини у Великобританії. Дівчина опублікувала фото з п...

Хіти тижня. "Свої прикривають": Бабченко висунув версію щодо долі екс-ГРУшників, обміняних на Савченко

понеділок, 16 вересень 2019, 4:00

Непідтверджена інформація про те, що працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Євген Єрофєєв і Олександр Александров мертві, викликає сумніви. "Такі закриті системи, як ГРУ, ФСБ чи щось іще, не вбивають своїх людей". Таку думку вислов...