
Російські удари по українській енергетиці далі можуть відбуватися за трьома сценаріями: оптимістичному, реалістичному і негативному. Для кожного із них повинен існувати протокол дій. Про це в інтерв'ю на ютуб-каналі "Суперпозиція" розповів народний депутат Богдан Кицак, передають Патріоти України.
За його словами, оптимістичний сценарій передбачає, що Росія у подальшому не здійснить жодної атаки на критичну інфраструктуру, і це дасть можливість енергетикам відновити її роботу.
"Є більш реалістичний сценарій: що Росія рано чи пізно здійснить знову ряд атак... Це ускладнює ситуацію щодо відновлення і погіршує ситуацію загалом", - зазначив нардеп.
Водночас існує і найгірший сценарій, згідно з яким, як пояснив Кицак, Росія до кінця зими цілеспрямовано зруйнує всі генеруючі потужності України, в результаті чого такі великі міста, як Київ, не зможуть функціонувати.
"Під час найгіршого сценарію можуть бути і евакуація населення з житлових кварталів, і ряд інших моментів, як-от розрив мереж та інші супутні наслідки", - додав він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...