"Втрачене покоління. Смертники... Бідні батьки, що їх чекає?": У Запоріжжі діти приймали наркотики прямо на спортмайданчику

У Запоріжжі зняли на відео дітей, які приймали наркотики на спортмайданчику. Інцидент стався в районі Бабурки. Відео з'явилося в одному з місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що діти розмістилися на тенісному столі одного зі спортивних майданчиків і за допомогою саморобного пристрою з пластикової пляшки, фольги і соломинки для напоїв курять наркотичну речовину.

Хлопчик показує дівчинці, як потрібно вживати наркотики, підпалюючи пристрій для куріння. Судячи з усього, у ініціатора хлопця вже є попередній досвід.

"Просто ти йдеш, у тебе листя буде фіолетове. У тебе буде голова кружляти", - розповідає досвідчений товариш. Голос за кадром примовляє:"Єва, дуй, Єва дуй".

Шокуючі кадри можна переглянути за посиланням. Обережно, 18+.

"Розваги на Бабурці. За словами однолітків, це були наркотики з "закладки", - підписано відео.

Користувачі мережі шоковані тим, що відбувається, про що вони активно висловлюються в коментарях:

  • Дорогі батьки, це вже настільки повсюдно і поруч... Але ми чомусь наполегливо кричимо, що це не з моєю дитиною, що мій ніколи і ні за що, що мій - ангел...
  • Втрачене покоління. Смертники... Бідні батьки, що їх чекає?
  • Я не розумію, в цьому місці завжди купа дорослих, перехожих, це місце на очах у всіх! Чому ніхто не відреагував?
  • Який жах! Батьки, дивіться за дітьми! Адже ми живемо і працюємо заради них, це наше майбутнє!

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...