Вусань вважав "босом" себе: Як цуценя марно намагалося прогнати кота із собачої лежанки (відео)

Найчастіше коти - пухнасті антистреси, готові підняти настрій своїм муркотінням. Але бувають і справжні шкоди, які вважають себе істинними королями. Вони можуть безпардонно вриватися в чужі домівки й почуватися там господарями, а можуть "віджимати" собачі лежанки, наприклад, як герой наступного відео, зазначають Патріоти України.

Кіт на прізвисько Спаркі думає, що він бос, тому спить там, де хоче. Хвостатий вважає, що м'яке ліжечко його друга Семмі йому краще підходить, і не встає навіть тоді, коли пес намагається силою його підняти. Власниця улюбленців зі США зняла кумедний момент, як цуценя намагається прогнати нахабного кота, але в нього нічого не виходить.

За словами хазяйки, Спаркі подобається думати, що він - собака. Він зустрічає людей біля дверей і клянчить різні смаколики. А Семмі - найтерплячіший пес на світі, але своїм ліжечком поступатися нікому не збирається, навіть пухнастому другові.

Одного разу жінка помітила, що кіт розлігся в ліжку собаки, проте песику це не сподобалося. Семмі щосили намагався скинути Спаркі з ліжка, але невблаганний кіт не збирався здаватися. Зрештою пес кинув цю ідею і перестав зганяти кота. Тоді вусатий зістрибнув і втік, а песик схопив своє ліжко зубами, пішов із ним та ліг.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...