"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії.

Сергій Шефір. Фото: LIGA.net.

Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемогу". Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що парад - спосіб показати швидку перемогу. У нас таки не спринтерська дістанція.У мене засіли в голові спогади про Іловайськиий котел 2014 року. Тоді я чув і читав думки військових, що в зв'язку з парадом сталася та трагедія, що якісь війська або техніку не було вчасно відправлено на фронт. Тому парад як популізм, мені здається, не потрібен. Також багато хто сприймає парад як акт демонстрації сили; підтвердження того, що армія - наша гордість, слава, честь. Ми відзначимо День Незалежності. Зараз думаємо про якусь альтернативу. Може, це суб'єктивне моє ставлення, але я вважаю, що парад як демонстрація сили хороша для країн на кшталт Росії, тоді як у нас в армії все недобре по відношенню до людей", - зазначив він.

За його словами, на даний момент українська армія набагато сильніше, ніж в 2014 році. "Путін може піти на мир, тому що армія, яка зустрічала опір з боку України в 2014 році, і сьогоднішня - два різних рівня з бойового досвіду, по оснащенню. Але ми також бачимо, чого ще не вистачає і як живуть солдати в АТО", - додав Шефір.

Джерело: LB.ua

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...