"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії.

Сергій Шефір. Фото: LIGA.net.

Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемогу". Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що парад - спосіб показати швидку перемогу. У нас таки не спринтерська дістанція.У мене засіли в голові спогади про Іловайськиий котел 2014 року. Тоді я чув і читав думки військових, що в зв'язку з парадом сталася та трагедія, що якісь війська або техніку не було вчасно відправлено на фронт. Тому парад як популізм, мені здається, не потрібен. Також багато хто сприймає парад як акт демонстрації сили; підтвердження того, що армія - наша гордість, слава, честь. Ми відзначимо День Незалежності. Зараз думаємо про якусь альтернативу. Може, це суб'єктивне моє ставлення, але я вважаю, що парад як демонстрація сили хороша для країн на кшталт Росії, тоді як у нас в армії все недобре по відношенню до людей", - зазначив він.

За його словами, на даний момент українська армія набагато сильніше, ніж в 2014 році. "Путін може піти на мир, тому що армія, яка зустрічала опір з боку України в 2014 році, і сьогоднішня - два різних рівня з бойового досвіду, по оснащенню. Але ми також бачимо, чого ще не вистачає і як живуть солдати в АТО", - додав Шефір.

Джерело: LB.ua

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...