Вважали небо залізним: Археологи розшифрували головний містичний текст єгиптян

Єгипетська космографія розглядала небо як залізну ємність з водою, шматочки якої падали на землю у формі метеорів.

Археологи розшифрували головний містичний текст єгиптян після декількох років титанічної роботи, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

За їх словами, тепер можна пояснити деякі терміни і знаки епохи фараонів, які раніше були незрозумілі, або в повному обсязі зрозумілі. Також стало ясно, як вони називали метеорити і чому небо у них було залізним.

В результаті лінгвістичного аналізу текстів Стародавнього Єгипту єгиптолог зі США припустила, що єгиптяни уявляли небо як залізну ємність з водою в формі миски або яйця. З цієї ємності могла падати вода у вигляді дощу або шматочки заліза - метеорити. У статті, опублікованій в журналі The Journal of Egyptian Archaeology, автор ілюструє зв'язок ієрогліфа N41, що використовується у словосполученнях, пов’язаних із жінками, водою та металами.
Індексичність знаку N41 говорить про те, що зв’язок між народженням, загробним життям та залізом існував ще до перших засвідчених довгих релігійних текстів в Єгипті. Нарешті, лексичні паралелі між Єгиптом та Месопотамією можна пояснити як загальну реакцію на явища падіння метеоритів із заліза.

Худнути не обов'язково? Науковці з'ясували, як урятувати людей із ожирінням від завчасної смерті

понеділок, 22 квітень 2024, 9:40

Нове дослідження вчених виявило явну користь від фізичних навантажень для людей із зайвою вагою. Але ключовим тут є не якість і кількість вправ, а час їх проведення, кажуть дослідники. . Під час усеосяжного восьмирічного дослідження, проведеного ...

В Україні готують нові покарання для ухилянтів: Малюська розкрив плани Кабміну

понеділок, 22 квітень 2024, 9:14

В Україні уряд має намір стимулювати чоловіків іти до Сил оборони через запровадження нових покарань за ухилення від мобілізації. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Чиновник каже - окрім об...