"Ви бачили, як виглядає ангел, який спустився, щоб нас захищати?": У бою з окупантами загинула 19-річна студентка

У бою з рашистами загинула доброволиця, студентка Видавничо-поліграфічного інституту Київського політехнічного інституту імені Ігора Сікорського Олександра Анік’єва. Про це Кафедра технології поліграфічного виробництва повідомила на своїй фейсбук-сторінці, передають Патріоти України.

«З початком відкритої збройної агресії росії проти України Олександра пішла захищати Батьківщину зі зброєю в руках у лавах ТРО України, а згодом — у лавах ЗСУ.

Війна, принесена на нашу землю агресором, відбирає в нас кращих синів і дочок, рашистська наволоч намагається вкрасти в нас усе — минуле, сучасне, майбутнє; красу, мову, культуру й саме право існування на власній, Богом даній, українській землі. Олександра мріяла стати мисткинею книги, нести гармонію й красу у цей світ. Але сталося інакше: у свої 19 квітучих літ вона загинула, захищаючи свою Батьківщину як стрілець ЗСУ. Ми схиляємося перед її сміливістю й патріотизмом".

Мирослава Перевальська, викладачка живопису Олександри, визнає: загибла стала Вчителем, за великим рахунком, для всіх дорослих, бо показала життєвий приклад, який під силу одиницям.

«Ви бачили, як виглядає ангел, який спустився, щоб нас захищати?» — написала вона про свою студентку. - Вона народилась, щоб жити, щоб бути щасливою, коханою, творити прекрасне. Талановита й тендітна, ніжна та завжди усміхнена, такою я її пам"ятатиму… Я викладала у неї живопис, приймала вступні іспити, раділа всім її досягненням. Вона воїн світла! Її шлях — це світло, любов і сила. Ми вклоняємось тобі, дитя, пробач, що ми, дорослі, живі, а ти ні".

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...