Ви бачили котра година? У Києві поліція відмовилася допомагати дівчині, яка потрапила в біду

У Києві поліція відмовилася допомогти дівчині, у якої вкрали ноутбук. Про це сама жертва Наталія Вагнер повідомила на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Дівчині вдалося відстежити місцезнаходження вкраеної техніки, але слідчий поклав трубку і відмовився допомагати їй. Жертва попросила у підписників допомоги й запитала, що ж їй робити.

"Мій вкрадений ноутбук зараз на Лобановського 4-д. Слідчий поліції сказав: "Ви бачили котра година? "і поклав трубку. Що робити?"- запитала Наталя в соцмережі. Судячи зі скріншоту, вкрадений ноутбук MacBook Air знаходився за адресою Лобановського, 4д.

У коментарях підписники Наталії порекомендували їй негайно залучати ще поліцію і їхати за адресою за ноутбуком.

  • Їхати забирати й викликати міліцію!
  • І їхати контролювати самій туди з нарядом. І скаргу на цих написати!!
  • Набрати ще раз. Якщо батарея помре, сигнал буде втрачено. Одне тільки незрозуміло - як поліція у висотці серед ночі його знайде. Ордера на обшук у них немає, а подзвонивши у двері їм або не відкриють, або навіть якщо і відкриють, то не зізнаються в крадіжці.
  • Писати до відповідного органу заяву про бездіяльність представника слідчого органу.
  • Чисто теоретично mac повинен працювати по системі airtag, коли поруч є пристрій підключений до Інтернету/gps — повинен подати більш точний сигнал. Приїхати і потусити десь поруч, з надією, що мак подасть сигнал. І можна включити на ньому пошук, так він себе видасть, можливо, його відкрили на вайфай в кафе.

З архіву ПУ. От такі сусіди по будинку. "Я тобі зараз вріжу!": Яніна Соколова розповіла про інцидент з Олександром Усиком

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:00

Журналістка Яніна Соколова у жовтні 2019 року розповіла курйозний інцидент з її сином і українським боксером-чемпіоном Олександром Усиком. В інтерв'ю своєму колезі Сергію Іванову, опублікованому на YouTube-каналі "Ісландія", Соколова повідомила, що жив...

Жодна машина не пропустила "швидку": У Слов'янську лікарі не змогли врятувати 3-річну дитину

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:28

У Слов'янську Донецької області в результаті пожежі в приватному будинку загинула 3-річний дитина. Медики розповіли, що хлопчика можна б врятувати, передають Патріоти України. Трагічний інцидент стався 1 грудня, а першу допомогу дитині надали співробіт...