Ви будете шоковані! Лікар показав, як виглядають судини курця (відео)

Куріння небезпечне для життя

Про шкоду куріння сказано багато, зокрема про те, що ця звичка шкодить серцево-судинній системі. Кардіохірург Борис Тодуров показав наочно, до чого призводить куріння. У себе у Facebook лікар опублікував відео, де він демонструє судини курця, уражені атеросклерозом, передають Патріоти України.

"Присвячується всім моїм фейсбучним друзям, що курять. Ось що буває в судинах серця у людей, які курять сигарети... Ось цим атеросклерозом була повністю забита артерія – просвіту немає. Одна сигарета в день дає такий ефект. Тому ті, хто курить, будь ласка, згадуйте цю картинку. Можете продовжувати курити далі, але будьте готові до того, що вам доведеться перенести ось таку операцію", – коментує лікар.

Раніше також голова Інституту серця розповідав про те, що сучасні замінники сигарет, які позиціонуються як менш шкідливі, насправді ще небезпечніші, ніж сигарети.

"Останні дані, які ми бачимо за нашими медичними каналами, свідчать, що всі ці замінники куріння мають у низці випадків ще більші фактори ризику. Зокрема вони іноді викликають такі опіки легенів, після яких молоді люди повністю переходять на штучну вентиляцію легенів – у них розвивається легенева недостатність. Таких випадків дуже багато. Від звичайного тютюнопаління ми не бачили настільки серйозних ускладнень, як ми маємо сьогодні від вейпів, систем нагрівання тютюну і всього іншого", – наголосив Тодуров.

Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) в...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...