Ви будете вражені! За таку дитячу машинку, куплену за 2,50, зараз дають 56 тисяч - передивіться ваші іграшки

Дитячу машинку, за яку в радянські часи просили 2 рублі 50 копійок, тепер можна продати за 56 тисяч гривень. Такий цікавий лот з'явився на сайті, що торгує різного роду антикваріатом, передають Патріоти України.

Йдеться про машинку "Запорожець Молоковоз", яку виробляли в СРСР у 1950-х роках. Власник раритетної іграшки каже, що це оригінальний екземпляр.

"Рідкісна іграшка. Без втручань. Не фарбована, прикрасить будь-яку колекцію", - підписаний лот. Спереду на капоті автомобіля викарбувано слово "Запорожець", а на цистерні - напис "Молоко".

Знаходиться машинка в Донецькій області і просять за неї 56 тисяч гривень (трохи більше 2 тисяч доларів).

Машинка виготовлена з металу, а покришки на колесах - гумові. На задній частині цистерни можна розглянути номер автомобіля, а також ціну: "2 руб. 50 коп."

Цікаво, що на цьому ж сайті Молоковоз, щоправда, відновлений вже продали майже за 20 тисяч гривень.

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...