Ви будете здивовані: Біля узбережжя Британії корабель завис у небі - розгадка дуже проста (фото)

Біля узбережжя Британії, в районі міста Фалмут (Корнуолл) зробили знімок корабля, який здається, висить в небі. Про це розповідає ВВС. Знімок, зроблений Девідом Морісом вражає, але явищу є наукове пояснення, передають Патріоти України.

Як пояснив метеоролог Девід Брейн, міраж викликаний особливими атмосферними умовами, які заломлюють світло. Він додав, що ця оптична ілюзія звична для Арктики, але взимку в Великій Британії - трапляється дуже рідко.

"Чудові міражі трапляються через погодні умови, відомі як інверсія температури, коли холодне повітря тримається близько до моря, а тепле повітря - над ним", - зазначив Брейн.

Він пояснив, що оскільки холодне повітря щільніше за тепле, воно переломлює світло, тому для того, хто стоїть на березі, відстань, на якому насправді розташований об'єкт, виглядає інакше.

"Чудові міражі можуть створювати кілька різних типів зображень. На цьому здається, що дальній корабель плаває високо над своїм фактичним розташуванням, але іноді може стати видимим навіть об'єкт за горизонтом", - резюмував метеоролог.

Хіти тижня. ​Серед супертяжів Усика ніхто не поважає: Американський боксер зробив нищівну заяву про новачка дивізіону

вівторок, 13 квітень 2021, 1:00

Американський боксер Майкл Гантер критично оцінює шанси Олександра Усика домогтися успіху в суперважкій вазі (понад 90,718 кг) , повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky Sports. "Усик - повноцінний важкоатлет. Втім, я думаю, що Усику буде дуже...

Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон в шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

вівторок, 13 квітень 2021, 0:27

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазнача...