Ви будете здивовані, ефект вражає: Названо фрукт, який розгладжує у жінок зморшки на обличчі

Манго допомагає боротися з мімічними зморшками. Про це повідомили американські вчені після проведеного дослідження, передають Патріоти України.

Жінки, які з'їдали півгорня манго сорту Ataulfo 4 рази на тиждень, помітили зменшення зморшок на 23% через 2 місяці. Через 4 місяці результати показали 43% зниження зморшок.

У дослідженні брали участь 28 жінок після менопаузи з 2 і 3 типами шкіри за класифікацією Фіцпатріка. Їх розділили на дві групи, одна з яких їла по половині чашки манго чотири рази на тиждень протягом 4 місяців, а інша по 1,5 чашки манго. Глибину зморшок визначали за допомогою фотокамер з високою роздільною здатністю.

Серед хороших результатів з'ясувався і негативний момент. У тих жінок, які з'їдали по півтори чашки фрукта, мімічні зморшки збільшилися.

Поки вчені не знають справжньої причини їх появи, але припускають, що це через високий вміст цукру в манго. За словами дослідників, для визначення механізмів впливу манго на стан шкіри потрібні ще додаткові тести.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...

Перевищувати небезпечно! Скільки морозива можна їсти на день

середа, 23 червень 2021, 11:23

У спеку хочеться освіжитися та охолодитися за допомогою морозива. Однак ці ласощі мають свої обмеження і допустиму безпечну дозу. Скільки можна з'їсти морозива за один тиждень, розповіла дієтолог Антоніна Стародубова. Про це пише видання Newsyou, перед...