"Ви громадян якої країни виховуєте?": Батьки обурені завданням для школярів про російську полярну станцію (фото)

В робочому зошиті до підручнику з предмету “Людина і світ” для 4 класу інформацію про Антарктиду подають через призму досягнень російських полярників. Так, в одному з домашніх завдань учням розповідають історію російської станції "Восток", повідомляють Патріоти України.

Одна з мам учнів 4 класу Наталія Сашків поділилася домашнім завданням дитини про російську станцію. Жінка наголосила, що поки вона разом з сином стежить за подіями, які вселяють надію, що Україна – сильна і потужна держава, в програмі 4 класу дітям розповідають про досягнення російських полярників.

"Немає ні слів, ні коментарів. МОН не в курсі, що у нас є українська науково-дослідна станція імені Вернадського? Кого ви виховуєте? Громадян якої країни?", – пише Наталія Сашків.

Обурена мама прикріпила фото з зошиту з уроком №2, де дітям розповідають про Антарктиду на тлі історії про російську станцію "Восток".

Інші користувачі соцмережі підтримують маму учня. Вони також обурені таким завданням в зошиті до українського підручника:

  • “З пристойної кількості станцій обрали саму "достойну" – російську. Не саму сучасну, штатівську, не австралійців, у яких унікальні екопрограми там розробляються, чи бразильську, де досліджують птахів та звірів, а саме цю. "Братську".
  • “Країна подвійних стандартів та лицемірства. Можливо МОН таким чином демонструє свою лояльність “північним хазяєвам”.

Проте згодом в коментарях надіслали фото уроку №6 з цього зошиту, де написана інформація і про нашу станцію Вернадського.

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.

700 км без пдзарядки: Mercedes-Benz розкрив характеристики нового електромобіля мрії

понеділок, 12 квітень 2021, 23:45

Прем'єра автомобіля відбудеться в 2021 році. Як повідомляє німецький автовиробник, 333-сильна версія EQS 450+ отримає один мотор і задній привід, а 524-сильний EQS 580 4Matic оснастять двома моторами і повним приводом, передають Патріоти України. Для ...