"Ви кому нас віддаєте?": Зворушлива історія про підлітків з Донбасу

Дівчина із братом живуть усього в чотирьох кілометрах від позицій окупантів.

Відомий український волонтер Тім Златкін розповів про розмову з 17-річною дівчиною, яка живе з братом на території окупованого Донбасу. Про це волонтер написав на своїй своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Вона запитала його про подарунки, які Златкін раніше дарував їй, з якою метою вони були. "Ви мені дарували українські книги, пам'ятаєте? Привозили нам подарунки з Києва. Навіщо? Щоб віддати бандитам? Військові наші кажуть, що скоро їх будуть відводити. Кому нас віддаєте?" – поцікавився підліток.

На що волонтер пообіцяв, що нікому її не віддасть і її брата теж, але поцікавився у користувачів мережі: "І що мені на це відповісти? Дівчинці 17 років. Живе в чотирьох кілометраx від сепарськиx позицій. Куди мені її везти?.. З братиком. Годувати Штайнмаєром? Думаєте, вона одна така?".

Інтернет-користувачі перейнялися несамовитою історією.


Хіти тижня. Яку країну Європи і коли вперше атакував коронавірус: Вчені приголомшили заявою

субота, 30 травень 2020, 3:00

Медики лікарні Альберта-Швайцера в ході дослідження 2,5 тис. рентгенівських знімків заявили, що перші пацієнти з ознаками коронавірусу могли з'явитися у Франції ще в листопаді 2019 року. Про це пише Le Parisien, передають Патріоти України. "Типові аном...

Хіти тижня. Мертві душі: На Харківщині діти 6, 9, 10 і 11 років, "розважаючись", пошкодили пам'ятники на кладовищі

субота, 30 травень 2020, 2:00

Можливо коли подорослішають, комусь з них стане соромно за вчинений вандалізм і той біль, котрий спричинили рідним померлих земляків. Двоє братів 6 і 11 років і 10-річна дівчинка повалили пам'ятники і хрести на 13 могилах в Зміївському районі. "Розважи...