"Ви можете налякати дітей": У Запоріжжі жінка не пустила в кафе чоловіка через військову форму (відео)

В одному з прибережних кафе Запоріжжя розгорівся скандал. Співробітниця закладу громадського харчування не пустила українського захисника, пояснюючи це політикою кафе. Військовий записав розмову на відео, яке вже розлетілося мережею, передають Патріоти України.

На запитання військовослужбовця, чому він не може зайти до кафе та випити кави, жінка відповіла, що військова форма може відволікати та відлякати батьків дітей, які відпочивають у закладі.

На це чоловік справедливо нагадав «втомленій» від реальності співробітниці, що в Україні триває війна, на що та продовжила розповідати про правила закладу та наводити абсурдні причини такої політики.

Кафе розташоване на території пляжу, який, за словами жінки, є приватним. На запитання військового, хто є власником кафе та пляжу, співробітниця відповідати відмовилася.

Поза конкуренцією: Автоексперти назвали п'ять найкращих компактних седанів 2024 року

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:50

Автоексперти розповіли про найкращі компактні седани 2024 року, передають Патріоти України. Компактні седани мають високий попит на ринку з низки причин, прямо пов’язаних з їх перевагами. Вони дешевші за середньорозмірні моделі, зручні для їзди в міськ...

Що не можна робити без військового квитка: Адвокат пояснив, чи можуть звільнити або відмовити в одруженні

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:56

В Україні продовжує діяти воєнний стан і триває мобілізація. Водночас у військовозобов’язаних чоловіків у багатьох установах вимагають військовий квиток -з для працевлаштування, реєстрації шлюбу, вступу до вишу чи госпіталізації в лікарню, передають П...