"Ви щасливі, пречістії зорі": Тіна Кароль вразила чуттєвим прочитанням вірша Лесі Українки (відео)

Українська співачка, актриса і телеведуча Тіна Кароль прочитала вірш поетеси Лесі Українки на честь її дня народження, яке буде 25 лютого. Так, на своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала кілька сторіз, в яких продемонструвала чуттєве і пронизливе виконання вірша "Ви щасливі, пречістії зорі ...", , передають Патріоти України.

"Ви щасливі, пречістії зорі,

Ваші Промені – ваша розмова;

Якби я Ваші Промені мала,

я б Ніколи не Мовила слова", – з цих рядків починається відомий український вірш.

Тіна Кароль змогла дуже емоційно передати сенс і настрій, які заклала в цю роботу автор. Під час того, як знаменитість читає вірш, на фоні також грає спокійна мелодійна музика, що робить виконання ще яскравішим.

Відзначимо, що в цьому році 25 лютого виповнюється 150 років від дня народження легендарної української поетеси Лесі Українки. Вона надихнула становлення українського визвольного руху, а її життя стало справжнім прикладом патріотичної боротьби.

Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...